sobota, 14 czerwca 2014

Z wizytą u Skarbów Natury... od kuchni

"Pani Kasiu, otrzymałam w trybie "nadświetlnym" przesyłkę :-). Turkus
piękny, perły mają ciekawy owerton, a szkło afgańskie... szkło jest
mistyczne :-).
Dziękuję i pozdrawiam:-)))
Anna J."

To tylko część maila, który dostałam w podziękowaniu od zadowolonej Klientki. SkarbyNatury.pl w naturalny sposób z Pasji przerodziły się w pracę na pełen etat.

Pamiętam dokładnie moment, kiedy moja Mama pierwy raz kupiła garść pereł hodowlanych. Sprzedawcą był Gul, Hindus mieszkający w ukochanym Bangkoku. Drobne perełki turlały się na dłoni, mieniąc się przy tym satynowym blaskiem. Moment pełen magii, piękna i tajemnicy. Wtedy o perłach nie wiedziałam absolutnie nic poza tym, że są produktem naturalnym. Od tamtej chwili na poważnie zaczęła się moja Przygoda z minerałami i półfabrykatami do tworzenia biżuterii.
Jakość, cena oraz oryginalność to kryteria, którymi kieruję się podczas przygotowywania oferty do sklepu. Każdy produkt wybieram osobiście spośród tysięcy, jak nie milionów sznurów, skrzyń pełnych plastrów czy worków wypełnionych po brzegi elementami metalowymi. W ciągu 9 lat prowadzenia sklepu nabrałam naturalnego dystansu do produktów oferowanych masowo. Szukam rzeczy pięknych, które chciałabym widzieć w biżuterii wykonanej w Polsce. Zawsze powtarzam, że towar kupuję tak, jakbym kupowała dla siebie prywatnie. Niska jakość po prostu w Skarbach Natury nie występuje. Naszymi flagowymi produktami są minerały, perły, rzemienie skórzane, sznurki sutaszowe oraz kawałki antycznego szkła, które pochodzą z naczyń używanych 2 tysiące lat temu.


 


Piękne przedmioty zasługują na wyjątkowe zdjęcia, jednak mimo moich najszczerszych starań zdjęcia nie zawsze oddają piękno szkła, niebieską labradoryzację czy kolor ametrynu.

Klientki ufają moim wyborom i z niecierpliwością w sercu czekają na zamówienia. Wszystkie produkty są starannie pakowane, dlatego po oddaniu w ręce Kuriera lub Poczty Polskiej jestem spokojna o ich stan.

 
 

Przed każdą podróżą po nowy towar kontaktuję się z Klientami i pytam, jakie produkty są potrzebne. Staram się wyciągnąć wnioski, notuję, a następnie szukam. Często zaprzyjaźnieni Sprzedawcy oferują mi produkty "spod lady", wyłącznie dla wybranych Kupujących. Do tego grona trafiłam między innymi dlatego, że trochę mówię w języku chińskim, a jak wiadomo znajomośc języków obcych otwiera wiele drzwi.

Słyszałam, że rozpakowywanie naszych przesyłek wywołuje uśmiech na twarzach naszych Klientów, dlatego zapraszam do współpracy Artystów i Pasjonatów rękodzieła i pięknej biżuterii.

Kasia Grynda
www.skarbynatury.pl

9 komentarzy:

 1. taki sklep w dzisiejszych czasach to prawdziwy skarb! a przesyłki rzeczywiście docierają w kosmicznym tempie, sama się przekonałam, polecam gorąco! Tipika

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj i to jaki uśmiech:) Dobrze, że polskim rynku są sklepy, które tak dbają o klienta i o to by oferta sklepu była cały czas atrakcyjna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kasiu Gryndo, nawet nie wiesz, jak zazdroszczę Ci takiej cudownej pracy :) i umiejętności zamiany pasji w etat bez szkody dla tej pasji, bez wypalenia, bez utraty zapału :) serdeczne gratulacje!
  Kasia Norman

  OdpowiedzUsuń
 4. zawsze niezawodna, obłędnie życzliwa i niezmiennie zaskakująca! uwielbiam <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Byłam nieraz w tym raju biżuteryjek, zaglądałam do pudeł z kamieniami, grzebałam, siedziałam przy stoliku, gdzie drukowane są faktury i pakowane paczki, widziałam, jak powstają cudne foty, zostawiłam nawet swój zapisek na skarbowej tablicy suchościeralnej! ;) ale i tak z zaciekawieniem obejrzałam zdjęcia i przeczytałam artykuł :) Zdumiewające miejsce, pełne magii i serducha <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Coś pięknego!

  OdpowiedzUsuń
 7. Omonmonm :) Piekne kamienie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ależ tam pięknie i kolorowo :) Następne zakupy z pewnością zrobię w tym sklepie

  OdpowiedzUsuń