niedziela, 27 lipca 2014

Wspierają nas.... - Inspirello- nakręcone pomysłami

   Zaczęło się kilka lat temu od potrzeby. Poszukiwanie filmów instruktażowych dotyczących tworzenia w technice decoupage pokazało, że po polsku takich filmów jest niewiele. Każda nisza potrzebuje wypełnienia, więc tak z potrzeby i pasji tworzenia zrodziła się pasja dzielenia się wiadomościami.  Wystarczyło „skrzyknąć” kilku utalentowanych twórców rękodzieła chętnych do zaprezentowania swoich umiejętności i Inspirello było gotowe.

  Po dwóch latach Inspirello to kilkunastu twórców,  których łączy artystyczne zacięcie oraz gotowość do podzielenia się swoim doświadczeniem,  a dzieli kilkanaście różnych technik.  W serwisie można znaleźć kilkaset kilkuminutowych tutoriali video,  które uczą,  podpowiadają,  inspirują.  Można nauczyć się tu robić biżuterię sutasz,  przyklejać serwetki na żelazko czy  wyplatać kosze ze starych gazet.
   Inspirello,  to przede wszystkim jednak ludzie,  dlatego z przyjemnością udostępniliśmy miejsce do dzielenia się swoimi pracami,  ale także problemami czy pytaniami.

    Podczas tworzenia filmów przetestowaliśmy wiele materiałów i narzędzi,  te które się sprawdziły dostępne są teraz w sklepie Inspirello."

 1 komentarz:

  1. Znam i miałam przyjemność wymiany pracami z Kasią . Inspirello to strona nie tylko z inspiracjami ale i z poradami jak najlepiej zrobić jak szybko i jak łatwo . A najważniejsze pomaga uwierzyć w siebie i słuchajcie osoby zaangażowane w Inspirello są prawdziwymi Aniołami :)

    OdpowiedzUsuń